Zamknięcie Undergame.pl

Przepraszam was,

Under miało być moim autorskim projektem, grą rozbudowaną, tworzoną głosem graczy, grą, która nie stawia na płatności a na rozrywkę. Wierzyłem w to dość długo inwestując setki godzin w samodzielną naukę programowania i tworzenia grafiki. Byłem zadowolony z rezultatu. Oceniam go jako bardzo dobry, choć niedoszlifowany. W pewnym momencie, co najpewniej wiecie, zaczęło brakować mi czasu i ochoty. Z tygodnia na tydzień odkładałem pewne sprawy, z czasem tydzień zmienił się w miesiąc, miesiąc w rok. A ja cały czas czułem wyrzuty sumienia, że zostawiam was z niczym.

Niektórzy z was byli aktywni od początku do końca. Dziękuję za to, za taką niespotykaną wierność i zaangażowanie. Wierzę, że znajdziecie nową społeczność. Ja niektóre nicki zapamiętam na długo, wciąż wspominam nasze dyskusje na czacie, gdy bywałem jeszcze aktywny. I myślę, że dzięki WAM zmieniło się naprawdę sporo - byliście motorem popychającym mnie do przodu. Było naprawdę fajnie - ale wszystko pewnego dnia się kończy. Najlepsza przyjaźń, najpiękniejsze chwile, ten ulotny moment szczęścia. Niestety tu sam jestem winny - paliwo zaczęło mi się kończyć lekko ponad rok temu. I z przykrością stwierdzam, że nic z tego już nie będzie. Projekt postapokaliptycznej gry przeglądarkowej jest już zamknięty, bo mi, jako autorowi, nie starczyło motywacji i sił. A to przez sprawy prywatne jak i nie.

To przykre. Ale proszę was o zaakceptowanie tego faktu. Under było małą grą, która nigdy nie stała się tak bardzo popularna. Ot, mała kropelka w oceanie produkcji. Może miała swoje pięć minut, które przegapiłem. Może nie. Ale na zawsze pozostanie wpisem w CV i miłym wspomnieniem tego jak dużo można osiągnąć dzięki samozaparciu.
Czy mogę wam czegoś życzyć? Szczęścia. Dobrych, wiernych przyjaciół. Wiary i bezpieczeństwa. I tego, aby scenariusz Undergame nigdy nie okazał się prawdą. Choć, po takim wyszkoleniu dalibyście już radę, nie? :)

Trzymajcie się,
Admin

01.11.2020